ایران اسلامی

گروه عمومی · 22 کاربر · 43 پست
arash
arash
4 کشور عربستان سعودی، مصر، امارات و بحرین روابط دیپلماتیک با قطر را قطع کردند و تعدادی از تحریم ها و مجازات ها را علیه این کشور اعمال کردند

sadegh
sadegh
ولایت فقیه
بحث ولایت فقیه یکی ازمباحث وموضوعات وسیع وغنی وسیاسی است که بنیان گذار این بحث بصورت اصطلاح رایج امروزی که به بیانی واضح تر حکومت اسلامی است حضرت امام خمینی(س) می باشد که درشکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز به حدی مورد توجه قرارگرفته که معمارکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام(س) می فرماید : «بهترین اصل در اصول قانون اساسى این اصل ولایت فقیه است‏.» (صحیفه امام، ج‏11، ص: 465)


فقهای ما درمورد ولایت فقیه همگی دارای مباحث ونظراتی هستند وبالاتفاق درباره ولایتی که فقیه دارد نظر دارند وتنها درشئون ومحدوده اختیارات ولایت فقیه درزمان غیبت حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) آراء ونظرات ایشان متفاوت می باشد. عکس امام ، ارتحال امام ، [لینک]سیده شهید حجّاری
سیده شهید حجّاری
امروز18آذرماه مصادف با8ماه ربیع الاول:شهادت حضرت امام حسن عسکری علیه السلام(260ه ق)معرفی عراق به عنوان مسئول و آغازگر جنگ از سوی سازمان ملل(1370ه ش)

سیده شهید حجّاری
سیده شهید حجّاری
محمد مهدوی فر:

ابتدای سال شصت و هفت را با از دست دادن فاو آغاز کردیم. من به اتفاق تعدادی دیگر از دوستان همرزم، مرخصی بودیم که خبر شکست و واگذاری برق‌آسای فاو را شنیدم.
این بزرگترین پیروزی صدام در طول هفت سال گذشته بود. حدود دو سال پیش از این، برای تصرف و نگهداری فاو، وجب به وجب شهید داده بودیم و هزینه‌های هنگفتی پرداخت کرده بودیم.

در محل سپاه کاشان، برای عزیمت دوباره به جبهه حاضر شدیم. به خاطر این شکستِ غیرمنتظره، در نگاه همه‌ی دوستان بهت و حیرت موج می‌زد.

با از دست دادن فاو، سریال شکست‌های پی‌درپی ما در ماه‌های پایانی جنگ شروع شده بود. از اتفاقات مربوط به پایان جنگ و پذیرش قطعنامه ناگفته‌های زیادی است که ما بعضی از آنها را می‌دانیم و بعضی دیگر را فقط مسئولین رده بالای کشور می‌دانند و گاهی به صورت قطره‌چکانی قسمتی را آشکار می‌کنند.

به هر حال قبول قطعنامه تنها راه نجات کشور از گردابی بود که در آن گرفتار شده بودیم که به ابتکار فرمانده‌ی جنگ یعنی آقای هاشمی رفسنجانی به انجام رسید.

یکی از بچه‌های همرزم ما در گردان تخریب، بعد از جنگ پزشکی خوانده و مدتی است که از کاشان به اراک هجرت ک

سیده شهید حجّاری
سیده شهید حجّاری
خبر فوری

محمود صادقی : جلب منتفی شد .
پیگیری از طریق هیات نظارت بر رفتار نمایندگان صورت می گیرد


پ.ن : اینجا نیست .

سیده شهید حجّاری
سیده شهید حجّاری
عجب مملکتی داریم به خدا!نه اخلاق اسلامی نه روش پیغمبر.فقط اسمش اسلامیه.اما دریغ از یک حرکت اسلامی.میدان جنگه.هر روز داره اسامی دزدا و اختلاسگرا رو میشه.بعد یکیم که واقعیت رو میگه تحملشو ندارن.{-84-}

سیده شهید حجّاری
سیده شهید حجّاری
ریس مجلس شورای اسلامی در مورد اقدام دادستانی برای بازداشت محمود صادقی نماینده تهران

چنین ندارد {-125-}

سیده شهید حجّاری
سیده شهید حجّاری
برخی منابع خبری از عزیمت تعدادی از نمایندگان تهران به سمت منزل محمود صادقی برای جلوگیری از بازداشت وی خبر دادند !

رایزنی با آقای لاریجانی

سیده شهید حجّاری
سیده شهید حجّاری
خدا کمکمون کنه اینا با ترامپ میخوان چی کار کنن!3تا از وزاریی که انتخاب کرده مخالفین سرسخت ایران هستن.

سیده شهید حجّاری
1479749439400168_orig.jpg سیده شهید حجّاری
علی_مطهری : اصلاح طلبان به دنبال از بین بردن و حکومت دینی/نباید این اجازه را بدهیم


فاين تذهبون آقــــــــــــــــاي مطهري؟؟

سیده شهید حجّاری
1479728780608026_orig.jpg سیده شهید حجّاری
عجیب که نایب ریس و نماینده مجلس تایید شده شورای نگهبان در مشهد اجازه سخنرانی پیدا نمیکنه اما کسی که به صراحت اعلام شده نامزدیش برای ریاست جمهوری به نیست بدون هیچ مجوزی میتونه تو خوزستان سخنرانی کنه ؟! {-15-}

طرحی از

سیده شهید حجّاری
1479727093380538_orig.jpg سیده شهید حجّاری
خمینی‌شهر اصفهان که یکی از شهرهای اصفهان است، بیش از بعضی از استانهای کشور شهید دارد. اخیراً برای دو هزار و خرده‌ای از شهدای آنها یادبود گرفتند. یک شهر اصفهان از یک استان گاهی بیشتر شهید داده است؛ اینها معنا دارد. چرا شهید میشوند؟ چرا میروند؟ این چه انگیزه‌ای است؟ این چه روحیّه‌ای است؟ شهر پیشگامی و پیش‌قدمی [است].

سیده شهید حجّاری
سیده شهید حجّاری
لغو سخنرانیه علی مطهری شده مساله ی ملی.{-15-}

سیده شهید حجّاری
سیده شهید حجّاری
جماعت هوچیگری که با لغو سخنرانی علی مطهری رگ قانون مداریشون باد کرده دقیقا همونایی نیستن که سال 88 قانون رو تو خیابون میسوزوندن؟؟!
قیافتا خیلی شبیهن :)

سیده شهید حجّاری
سیده شهید حجّاری
واکنش عبدالله رمضان زاده سخنگوی دولت اصلاحات به لغو سخنرانی علی :
آیا خراسان رضوی قصد جدایی از ایران دارد؟
قبلا وزارت ارشاد محدود شده بود و اکنون وزارت کشور

صفحات: 1 2 3