مشخصات

موارد دیگر
ali
2bk.ir
4 پست

دنبال‌کنندگان

(11 کاربر)

بازدیدکننده

راهبند-خودرویی-F600.jpg gate-automation.jpg Iphone-Simaran-HS43.jpg Electropeyk-5inch-memory.jpg
ali
ali
معرفی راهبند اتوماتیک:
امروزه در خیلی از مکانها و مجتمع های مسکونی یا نظامی و یا هر مجموعه ای که در آن رفت آمد زیاد وجود داشته باشد نیازبه کنترل تردد خیلی شدید قابل احساس است و برای این کار ابزارهایی وجود دارد که قطعا یکی از انها راهبند اتوماتیک میباشد. این سیستم که به راهبند خودرویی ، راهبند پارکینگی ، راهبند اتوماتیک و راهبند هوشمند و برقی معروف است در اصل یک وسیله بالابر اهرمی بوم است که با این کار میتواند جلوی خودروهای عبوری را بگیرد و البته نام لاتین این وسیله barrier است.

ضرورت استفاده از راهبند:
همانطور که دربالا گفته شد کنترل تردد به خاطر امنیت بسیار مهم است مثلا در پارکینگ ها یا فرود گاها یا خروجی عوارضی ها برای اینکه بتوان خودرو را در نقطه خاصی متوقف کرد حتما نیاز به راهبند است تا بتوان با خودرو تسویه حساب کرد و یا برای بخش نظامی تنها وسیله ای که میتواند خودرو را در قسمت مورد نظر متوقف کند تا بتوان کار بازرسی را انجام داد همین راهبند خودرویی است و اگر شما بخواهید یک یا چند ورودی را به صورت کامل هوشمند کنید تا کسانی که از قبل مجوز تردد گرفته ان بتوانند از طریق RFIDعبور کنند [لینک]


راهبند-خودرویی-F600.jpg

دیدگاه
1395/08/10 - 15:33 ·

دیدگاه
ali
ali
جک درب اتوماتیک
در حال حاضر کمتر ساختمان، فروشگاه و ...را می توان مشاهده کرد که از سیستم اتوماستون درب اتوماتیک برا مجموعه خود بهره نبرده باشد.
درب های اتوماتیک علاوه بر امنیت، زیبایی، صرفه جویی در زمان و انرژی یکی از نیاز های این روزهای زندگی مدرن ما می باشند.

درب اتوماتیک ...
به طیف گسترده ای از محصولات الکترومکانیک و هیدرولیک که بصورت خودکار جهت باز و بسته شدن گیت های ورودی به کار می روند اطلاق می شود.
درب های اتوماتیک انواع مختلفی را شامل می شوند (چه از نظر نوع و چه عملکرد) که هر یک کارکرد و کاربرد خاص خود را دارند و با توجه به نیاز اقدام به خرید یک اتوماسیون جک درب اتوماتیک مناسب نمایید.

کاربرد جک درب اتوماتیک
اصولآ تمام دربهای پارکینگ و یا دربهای بزرگ مجهز به سامانه اتوماسیون هستند و استفاده از این سیستم میتواند سرعت عمل را در رفت و آمد افزایش دهد و همچنین از اتلاف انرژی جلوگیری کند برای مثال شما در یک کوچه باریک و پر رفت و آمد زندگی میکنید و زمانی که به ورودی پارکینگ خود میرسید و از جک برقی بهره نمیبرید مجبور به توقف میشوید تا درب را به صورت دستی باز کنید با این کار هم خودروی [لینک]


gate-automation.jpg

دیدگاه
1395/08/10 - 15:23 ·

دیدگاه
ali
ali
شرکت سیماران
شرکت سیماران یکی از شرکت های پیشگام در حوزه صنعت سیستم های حفاظتی و نظارتی می باشد، این کمپانی یکی از بزرگترین شرکت های داخلی که با تولید محصولات خود و همچنین اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر خارجی به عرضه انوع تجهیزات نظارتی و حفاظتی می پردازد.

تاریخچه شرکت سیماران
شرکت صنایع الکترونیک سیماران در سال 1350 تاسیس گردید، مصحولات کمپانی سیماران در حوزه آیفون تصویری و درب بازکن های رنگی، درب های اتوماتیک، سیستم های کنترل تردد، راهبند اتوماتیک پارکینگ، سیستم های اعلام حریق و دوربین های مداربسته، لوازم آنتن مرکزی، اینترکام دیجیتال و ....
سیماران با در اختیار داشتن بیش از 20.000 سالن تولید، مهندسین مجرب و ماشین الات مدرن و تجهیزات پیشرفته تست و کنترل کیفیت همواره سعی در نوآوری و ارائه محصولات جدید . قابل رقابت با انواع مشابه خارجی داشته است.


معرفی آیفون های تصویری سیماران
شرکت سیماران در چند سال اخیر با تولید دربازکن های تصویری باکیفیت یکی شرکت های ایرانی است که آیفون هایی با گارانتی 30 ماهه را عرضه می کند تمام آیفون های تصوی سیماران دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشند. درب [لینک]


Iphone-Simaran-HS43.jpg

دیدگاه
1395/08/10 - 15:20 ·

دیدگاه
ali
ali
آیفون تصویری الکتروپیک
شرکت الکتروپیک
شرکت الکتروپیک یکی از کمپانی های مطرح داخلی است که با تولید انواع محصولات آیفون تصویری، گوشی صوتی دربازکن ، قفل برقی و زنجیری ، جک پارکینگی فعالیت می کند.
شرکت الکتروپیک از سال 1364 شروع به تولید پنل های صوتی نموده است و در سال 89 اقدام به راه اندازی خط تولید جک پارکینگی نموده است جک درب اتوماتیک الکتروپیک بنام یوتاب شناخته می شود، قفل برقی سنسورهای روشنایی از دیگر تولیدات شرکت الکترپیک می باشد.


معرفی آیفون تصویری الکتروپیک
در زمینه تولیدات آیفون های تصویری الکتروپیک ما شاهد تنوع بالایی از سمت شرکت الکتروپیک نیستیم، ولی کیفیت تولیدات این شرکت از گذشته تا کنون همواره رضایت مشتریان را جلب نموده است.
آیفون های تصویری الکتروپیک از 3.5 اینچ تا 10 اینچ که اخرین تولید این شرکت است می باشند. گارانتی بلند مدت 36 ماهه و خدمات پس از فروش 10 ساله نشان از کیفیت بالای آیفون های تصویری الکتروپیک دارد. [لینک]


Electropeyk-5inch-memory.jpg