#مهم-نیست-کیستم؟ در خود بنگر تو کیستی؟

مشخصات

موارد دیگر
حضرت@دوست
13340 پست

دنبال‌کنندگان

(52 کاربر)

بازدیدکننده

برچسب ‌های کاربردی

1130339-3d-فرد-کوچک-ایستاده-در-نزدیکی-به-یک-آیکون-اطلاعات.jpg a028f8c4-6b5f-4c6b-b8c4-3579fa04b2ff-4a35606.jpg i i
حضرت@دوست
حضرت@دوست
لديك عينان سوداوانحضرت@دوست
حضرت@دوست
نامه های دوران عقد

یاایُّتها المعشوق! بعد از السلام و الاحوال پرسی، أنا امیدوارم که مزاجُک عینُ الصحتِ و السلامت باشد. اگر أنت از أحوال أنا خواسته باشی لاملالَ لی به جز فراقِک، که آن هم إنْ شَاءَ الله تعالی فی همین أیام دیدارُنا حاصل شود. باری یا ایُّتها العزیزه، أنا فی آتش عشقک کمثل الماهیتابه سوزانٌ! و جلز و ولزی درآمده. فی کل شبها که أنا سرم را علی المتکا می گذارم، أشکی کمثل الرودخانه جاریه علی البستر و آه سوزانی بسوی آسمان یصعد. الهی أنا قربان انت بروم. أنا قسم می خورم بجانی و بجانک که فی کلِ شبها ابداً خواب فی چشمانی لا یدخلُ و الی الصبح بیدارم و فی هجرِک می گدازم.

حضرت@دوست
حضرت@دوست

بخدا لون و رنگم مِن هجرانِک کالزردچوبه صارَ أصفراً و قلبی کلآلبالو اصبحَ أحمراً. هرچه النامه جات العاشقانه بسوی أنت أُرسلُ، لاجوابَ دریافتٌ. گویا أنا را آدم لاتُحسابین! بجانک أنتِ که مِن جان الحقیر عزیزترٌ، قلبی فی فراقِک مجروحٌ و بابُ قلبی بروی ماه انتِ مفتوحٌ. أنا نمیدانم که چرا از من فرارٌ! در صورتی که أنا مِن عشقک بی قرارٌ. گویا لارحمَ و لا مروتَ فی قلبک! انا الجوانُ الباسوادُ و صاحبُ المعلوماتُالکثیره. با تمام این احوال حاضرم حلقهالعبودیت و الچاکری ترا فی الگوشم آویزاننا! إرحمی، إرحمی! یعنی رحم کن نگذار مِن جفائک خودم را با اربع نخود تریاک أنْ أقتلَ.

حضرت@دوست
حضرت@دوست

أنا دیگر طاقت الفراغ ندارم و به وصالک مشتاق، ولی خداوند ما جعلَ مثقالَ ذره وفا فی وجودک! أنا تا ثلاث ماه دیگر مرتباً هر هفته یک النامه العاشقانه برای أنت می نویسم! تا بحال زارِی بنگری و چنانچه باز هم به دردم نرسی آن قدر اشکی سرازیرٌ تا جان به جان آفرین تسلیمٌ!
از طرف: الجوان الآشخور السرباز؛ آنکه مِن الفراقک اصبح زردا و لاغراً، الجوان العاشق الضعیف النحیف المسکین المستکین. إلی الدیدارالآجل.

حضرت@دوست
حضرت@دوست
زن نجیب

خدا مرحوم کافی را رحمت کند. ! بارها می گفت: چی کار کنم؟ نمی تونم روی منبر شوخی نکنم.! یشبی دیدم یک زنی برهنه داره تو کوچهی می دود و شوهرش دنبال اوست می­دود و داد می زندی: نرو، بایست.
اما زن جیغ می زد و می گفت: زن نجیب به درد تو یکی نمی خوره.{-18-}{-18-}

حضرت@دوست
حضرت@دوست
پای شکسته

خطیبی روی منبر گفت: هر کی از خانمش راضی نیست، بلند بشه سرجاش بایستد، . همگی به غیر از یک نفر جمگی باپاایستادند، . با تعجب نگاه گفت: بهتره نیمه خالی لیوان رو نبینیم، خدا رو شکر یک نفر نشسته و است از همسرش راضیه. هنوز حرف حاج آقا تمام نشدهگرم صحبت بود که آن مرد با ناله فریاد برآورد، : اما حاج آقا! خانمم زده پامو شکسته؛ من رو ببخشید نتونستم بایستم پاشَم.{-91-}{-91-}

حضرت@دوست
حضرت@دوست
شهره شهر

خیلی جاها خواستگاری رفته بود و چون پولی در بساط نداشت، کارش درست نمی شد. خودش به شوخی می گفت: کارم به جای رسیده که همه همه دختران قمی من را می شناسند. وقتی دختران در خیابان دختری یمرا می بینند به دوستانشدوستشان می گوید: آن طلبه را می بینید؟ دوستانش می گویند: بله. چه طور مگه؟ می گوید: آمده بود خواستگاریم. دوستان آن دختر یکی یکی با تعجب می گویند: جدی میگی؟! بله چطور مگه؟ خب خواستگاری من ما هم آمده بود

حضرت@دوست
حضرت@دوست
یه سوال از همه بزرگان دارم..
من بی سواتم
آمارها نشان می دهد حداقل در شهرهای بزرگ، تعداد زنان بیوه و دختران با سنبالا بیش از مردان مجردان و بیوه است. من از اول با ریاضی مشکل داشتم. خب نمی دونم از چه راهی میشه مثلاً 1000000 یک میلیون زن بیوه و دختر مجرد را بین مثلاً 800000 هشتصد هزار پسر مجرد تقسیم کرد که همه یکی یکی گیرشون بیاد. هر کی جواب این معما رو بلده، بهم بگه. واقعاً ممنون میشم تا قیوم قیومت هم دعاش می کنم.


حضرت@دوست
حضرت@دوست
دریاب روح خسته‌ی ما را که مثل اشک

ابحث عن روحنا المتعبة التي تشبه الدموع
أملنا الآخر هو في عالمين منفصلين

حضرت@دوست
حضرت@دوست
کی رسیم ای دل گمگشته به سر منزل عشق

اجعلني لطيفًا، لطيفًا، سأعطي حياتي لحاجتي
لأنه ليس في الحب إلا هذا، شعار أنا وأنت

حضرت@دوست
حضرت@دوست
ناز کن ناز نگارا که دهم جان به نیاز

اجعلني لطيفًا، لطيفًا، سأعطي حياتي لحاجتي
لأنه ليس في الحب إلا هذا، شعار أنا وأنت

حضرت@دوست
حضرت@دوست
دانید.بردی قرار از دل بی قرار من

لقد أخذت موعدًا من قلبي المضطرب+

حضرت@دوست
حضرت@دوست
أنظر في كل مكان وأراك

هه رکوئ ئه روانم تو ئه بینم
شب خوش{-29-}

حضرت@دوست
حضرت@دوست
دعها تمطر
ولكن ببطء
حتى لا يطغى صوت المطر على صوت صرخاتي.
اجعلني أصدق أنني لست وحدي وأنني أفتقدك.
ولكن أين شوقك أين شوقي؟

بباره باران
به*لام ئارام ، ئارام
نه*كا ده*نگی گریانه*كانم” له*گرمه*گرمی هاتنتا ون بن….
بباره*تا بروا بكه*م كه*ته*نیا نیم و تۆش دلته*نگی…..
به*لام دلته*نگی تۆ له*كوێ و دل ته*نگی من له*كوێ

حضرت@دوست
حضرت@دوست
صديقي، أنت واحد من نوع ما
ولكن هناك عالم في قلبي
كثير من الناس قد يحبونك
ولكن لا أحد يحبك بقدر ما أفعل

هـــــاوڕێـــــکـــــەم تۆ كەسێكی له دونيا
به ڵام دونيايەكی له دلي مندا …..
زۆر كەس هەن خۆشيان ئەوێيت به ڵام كه سيان به شيوەي من نا !

صفحات: 2 3 4 5 6

شبکه اجتماعی ساینا · طراحی توسط گروه طراحی وب ابتکارنو