آیا چادر مشکی سبب افسردگی روحی می شود؟...برو دیدگاه
3 امتیاز + / 0 امتیاز - 1396/12/06 - 06:36
دیدگاه
pauez

برخی می‌گویند: اولا چادر گران است و مانتو از نظر اقتصادی با صرفه‌‌تر می‌باشد و ثانیا: رنگ مشکی باعث به وجود آمدن انواع ناراحتیهای روحی و روانی و سبب افسردگی می‌گردد، پس بهتر است چادر مشکی به چادر صورتی و زرد و قرمز تبدیل گردد.


اول: این که وقتی یک زن چادری که در طول یک یا دو سال یک چادر بیشتر لازم ندارد با خانمی که بدون چادر هر هفته با یک لباس و یک نوع رنگ به همراه انواع آرایش بیرون می‌آید در نظر می‌گیریم به مراتب از نظر اقتصادی چادر با صرفه ‌تر خواهد بود. بلکه آن خانمهایی که همواره به چادر اشکال می‌کنند گاهی مانتویشان چندین برابر قیمت یک چادر است…

دوم: این که مگر زن مسلمان می‌خواهد همیشه چادر سرش نماید تا رنگ مشکی اثر منفی از جهت روانی داشته باشد، بلکه چادر را برای اوقات کمی که در بیرون از منزل هست استفاده می‌کند و در درون خانه و مکانی که نامحرم نیست می‌تواند از لباسهای خوش‌رنگ و مناسب استفاده کند که اسلام هم روی این موضوع تاکید نموده است.

سوم: این که اگر این حرف شما صحت داشته باشد باید هم خانمهای بدحجاب و زنانی که از انواع لباسها و اقسام رنگهای شاد در خیابان استفاده می‌کنند و نظر مردان به ویژه جوانان لاابالی را به خود جلب می‌کنند باید از نظر روانی و روحی سالم‌ترین زنان باشند و از نظر اجتماعی و اخلاقی و مشکلات خانوادگی مانند طلاق، متارکه و… کمترین ناراحتی نداشته باشند. در حالیکه آمار چیز دیگری را نشان می‌دهد و اصلا بر مبنای شما جوامع غربی باید شاداب‌ترین و سالم‌ترین مردم را از نظر روحی و اخلاقی داشته باشند. در حالی که همه می‌دانند و خود غربیها هم بارها اعتراف کرده‌اند که کشورهای غربی بالاترین آمار را از نظر مشکل اخلاقی و روحی در بین جامعه خود دارند.

1396/12/6 - 06:37
hejab

لایک

1396/12/6 - 09:28

پربحث ها

داغترین ها

1. بازنشر نکردین دوباره میذارمش : بنده خدایی میگفت :بهتر نبود به جای اینکه 14 میلیارد هزینه ی ساخت ضریح امام حسین کن...یخرن 2. چقد شعربلدین؟؟ بیاین مشاعره کنیم تو دیدگاه این پست : 3. #سَـلامـ ...{-29-}{-35-} #مـُژدهـ ، #مـُژدهـ ...{-21-} #بِشِتابیـــد ...{-21-} اَوَلیـن مِهـمانـِ #صـَندَلـیِـ-...35-} 4. " ' " ' " ' " ' " ' " ''' 5. اگه اجازه بدین می خوام یه تبلیغات پاپ آپ به شبکه اضافه کنم چون واقعا از پس هزینه هاش برنمیام دیگه ممنون :) 6. کاربران گرامی یه چیزی رو شاید خودتونم میدونید ولی بهتره من بگم دوستانی که تازه اومدن هم بدونن اینجا چون یه شبکه اج...م شد 7. #دشـمـن با خـود چه فکـــر کـــرده ؟؟؟ انـگار از آن هشــت ســال #درس-عبــــرتــــ نگرفـتــــ ... کشـــور مــ... ... 8. شب قدر و یتیمان علی احیا بگیرند به سر قرآن نه. تابوت بابا را بگیرند ****** علی امشب رود دیدار یارش نشسته فاطمه چ...دنیا 9. حتمابخونید خیلی قشنگه {-29-} داستان واقعی که در پاکستان اتفاق افتاده است ! دکتر ایشان ، پزشک و جراح مشهور پاکست...نم ؟ 10. دهه هفتادی ها هم شهید میشوند تاریخ تولدش را که دیدم جا خوردم... 1374 میشود بیست سال . کوچکتر از من… دیروز توی سوری...بارک 11. میتونیم اینجا با رسم و رسوم شهرهای ایران اشنا بشیم.دیدو بازدید عید تو شهر شما چطوریه؟ 12. حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه)متولد کدام ماه شمسی هستن؟ الف)فروردین ب)خرداد ج)شهریور د)بهمن 13. سلام به همگی لطفا مهارت ها و تخصص های خودتون رو تو دیدگاه این پست برامون بنویسید . بعد برین سر سطر علایقتونم ب...ین . 14. کاربران گرامی اگه یه تعداد کاربر بیاریم اینجا که یکم شلوغن خیلی مذهبی نیستن چه واکنشی نشون می دین؟ میتونید باهاشون...رین؟ 15. آب میبــــــینم٬نمیــــنوشم ... نـــه از بهــــــر #ثــــــواب... یـــــــاد #لـــــــبهای بهـــــم چســــــــبید... ...

کاربران فعال

گروه‌های فعال

برچسب ها

شبکه اجتماعی ساینا · قدرت گرفته توسط شِیرترانیکس طراحی توسط گروه طراحی وب ابتکارنو