ورزشی

گروه عمومی · 16 کاربر · 77 پست
mr.hani
mr.hani
به گزارش "ورزش سه"، از روز گذشته و با دستگیری چند عضو مهم کمیته اجرایی فیفا توسط پلیس سوئیس، فشارها روی سپ بلاتر، رئیس فعلی فیفا برای به تعویق انداختن انتخابات ریاست فیفا که قرار است فردا برگزار شود شدت گرفته است.

امروز میشل پلاتینی وارد سوئیس شد تا نشست مهمی با سایر اعضای اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) برگزار کند. در پایان این نشست، رئیس یوفا در کنفرانسی خبری به خبرنگاران گفت:" به عنوان کسی که سالهاست با فیفا همکاری دارد، بخاطر اتفاق تلخ روز گذشته احساس ناخوشایندی دارم و حس یک فرد مریض به من دست داده است.امروز نشست مهمی برگزار کردیم و با نظر تعداد بسیار زیادی از اعضای یوفا تصمیم بر این شد تا انتخابات ریاست فیفا تحریم نشده و در عوض همه به پرنس علی، رقیب بلاتر رای بدهیم. دیگر دوران ریاست بلاتر به سر آمده و در یوفا کسی نمی خواهد که باز هم او ریاست فیفا را بر عهده داشته باشد."

پلاتینی ادامه داد:"من امروز در دیداری رودررو و بصورت دوستانه به بلاتر توصیه کردم تا استعفا بدهد . به او گفتم نگاه کن سپ، ما از سال 1998 کارمان را در فیفا شروع کردیم و بخاطر آینده فیفا اینجا هستم تا از تو بخواهم که

mr.hani
mr.hani
به گزارش "ورزش سه"، کارلو آنچلوتی پس از دو فصل هدایت رئال مادرید، از سوی فلورنتینو پرز کنار گذاشته شد. او در فصل اول حضورش در این تیم، موفق به کسب 4 افتخار ارزشمند شد اما سال دوم مربیگری او در رئال بدون کسب جام به اتمام رسید و او به همین بهانه از رئال اخراج شد.

در حالیکه مدیران آث میلان به شدت در پی متقاعد کردن کارلتو برای پذیرفتن سکان هدایت تیمشان هستند، امروز نشریه سان مدعی شد که اگر کارلتو تصمیم به بازگشت به دنیای مربیگری بگیرد، دوست دارد تا به لیگ برتر و این بار باشگاه لیورپول بیاید.

آنچلوتی سابقه حضور در لیگ برتر و تیم چلسی را دارد و حتی آبی های لندن را قهرمان لیگ جزیره نیز کرده بود. آنچلوتی علاقه زیادی به باشگاه لیورپول دارد و این مساله را در کتاب زندگی نامه اش نیز ذکر کرده است.

دیدگاه
1394/03/7 - 20:11 در ورزشی ·

دیدگاه
mr.hani
mr.hani
یوونتوس با کسب تساوی 1-1 مقابل رئال در سانتیاگو برنابئو و پیروزی 3-2 در مجموع دو دیدار، راهی فینال رقابت های این فصل چمپیونزلیگ شد.

دیدگاه
1394/02/24 - 11:33 در ورزشی ·

دیدگاه
mr.hani
varzesh3_983510424727807761_460859824.jpg mr.hani
ماکاتالانیم و حالا حالا ها قهرمانیم.....{-144-}{-144-}{-144-}{-144-}

hani
hani
به گزارش "ورزش سه"، جهانبخش که امروز به روتردام رفته بود تا با سه نامزد هلندی این جایزه گاو طلایی مبارزه کند، با اتفاق آرا به عنوان بهترین بازیکن این فصل لیگ دسته اول هلند انتخاب شد.

در تمام ادوار جوپیلر لیگ تنها خارجی‌ای که موفق شده این عنوان را کسب کند هوندای ژاپنی موفق به کسب این عنوان شده و جهانبخش دومین برنده خارجی گاو طلایی لیگ هلند است.

جهانبخش در لیگ امسال هلند 12 گل به ثمر رسانده و 18 پاس گل داده بود.

دیدگاه
1394/02/22 - 21:50 در ورزشی ·

دیدگاه
صفحات: 2 3 4 5 6