حضــرت ِ مــ ــاه

گروه عمومی · 21 کاربر · 106 پست
یا زهرا (س)
یا زهرا (س)
پست هایی ک گذاشتم شاید زیاد باشه اما نکاتی از سخنان رهبرمنونه واقعا دونستنش ارزش داره
وقت کردید بخونیدش.

یا زهرا (س)
photo_2016-03-20_22-48-33.jpg یا زهرا (س)
امام خامنه ای:
جوانان بدانند❗️
که اگر شما در میدان باشید...
و اگر باور به خود داشته باشید...

آمریکا و بزرگ تر از آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکنند... ]

یا زهرا (س)
photo_2016-03-20_22-47-59.jpg یا زهرا (س)
{-6-}

یا زهرا (س)
photo_2016-03-20_22-47-44.jpg یا زهرا (س)
امام خامنه ای: آمریکا تدریجا موضوع را به این قضیه خواهد کشاند که نیروی قدس و سپاه چرا تشکیل شده❓, چرا قانون اساسی براساس اسلام است❓, عقب نشینی به اینجا ها منتهی خواهد شد❗️ ]

یا زهرا (س)
photo_2016-03-20_22-44-33.jpg یا زهرا (س)
امام خامنه ای خطاب به آمریکایی ها:

پیام نوروزی داده اند, برای مردم ما دلسوزی میکنند یا سفره هفت سین در کاخ سفید پهن میکنند...
این ها بچه گول زنی است‼️
کسی این ها رو باور نمی کند ]

یا زهرا (س)
یا زهرا (س)
برجام... خسارت محض!

انتقادات صریح و کم سابقه رهبر معظم انقلاب:
(حرم رضوی 95/1/1)

امریکایی ها در برجام بدعهدی کردند/از طرق مختلف جلوی مقاصد جمهوری اسلامی را گرفتند/ رفع تحریمها اثر نداشته/ معاملات بانکی و تجاری دچار مشکل است/قرار بود پولها برگردد اما اغلب برنگشت/ وزیر امور خارجه به بنده گفت برخی خط قرمزها را نتوانستیم حفظ کنیم...

میگویند ایران باید از خواسته های خود تنازل کند؛ می گویند برجام دیگری درقضایای منطقه، برجامی درقانون اساسی، برجام2و3و ...باید بوجود بیاید تا ما راحت زندگی کنیم!

ما باید به همه تعهدها پایبند باشیم ولی آمریکا پایبند نیست این یعنی خسارت محض!

یا زهرا (س)
photo_2016-03-20_22-45-59.jpg یا زهرا (س)
دولت آغوش خود را به روی بچه‌های حزب‌اللهی باز کند نه غیرمعتقدین به انقلاب مسائل فرهنگی بسیار مهم است و بنده به مسائل فرهنگی اهمیت بسیار زیادی می دهم. مجموعه های خودجوش مردمی که کار فرهنگی می‌کنند، که الآن در سرتاسر کشور هزاران مجموعه خودجوش مردمی هست که دارند خودشان کار می‌کنند، فکر می‌کنند، کار فرهنگی می‌کنند، اینها روز به روز باید توسعه پیدا بکند. دستگاه‌های دولتی باید به این‌ها کمک کنند، دستگاه‌های دولتی، آنهایی که مربوط به فرهنگ هستند، به جای اینکه آغوش خود را به روی کسانی که نه اسلام را قبول دارند؛ نه انقلاب را، نه نظام اسلامی را، نه ارزشهای اسلامی را؛ باز کنند، آغوش خود را به روی بچه مسلمان‌ها، جوانهای مؤمن، بچه‌های انقلابی و حزب‌اللهی باز کنند. اینها میتوانند کار کنند، کارهای فرهنگی با ارزش دارد انجام میگیرد، در همه زمینه‌ها میتوانند جوانهای انقلابی ما تلاش و کار کنند.

یا زهرا (س)
یا زهرا (س)
درباره نتیجه برداشته شدن تحریمها بزرگنمایی شد
اینطور هم پیش برویم، باز هم اتفاقی نخواهدافتاد

رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی:

دشمن احساس کرده که کشور ما و ملت ما از تحریم ضربه می بیند متاسفانه ما خودمان هم تقویت کردیم. در برهه ای تحریم را بزرگ کردیم.

هی گفتیم تحریم است تحریم است؛ از آن طرف هم برداشتن تحریم ها را تقویت کرده و بزرگ نمایی کردیم که اگر برداشته شود این اتفاق خواهد افتاد و آن اتفاق که پیش نیامد که اگر همین روال پیش برود هم اتفاق نخواهد افتاد و لذا احساس کرده که با ابزار می تواند کار را پیش ببرد.

یک دوراهی را دشمن نشان می دهد به ما. این دوراهی دروغ است. اما دو راهی دیگری هم وجود دارد. یا باید مشکلات تحریم را تحمل کنیم یا ایستادگی کنیم به وسیله . ۹۵/۱/۱

یا زهرا (س)
یا زهرا (س)
ولت فعلی آمریکا در قضیه برجام بدعهدی کرد
هیچ تضمینی وجود ندارد دولت بعدی آمریکا برجام را اجرا کند

رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی:

آمریکا به دلایل واضحی با ما دشمن است. مرادمان سیاستمداران امریکا و سیاست های ان هاست.

در قضیه بدعهدی کردند. به تحریم های دیگری ما را کردند. وزیر خزانه داری امریکا به شدت شبانه روز مشغول کار است که جمهوری اسلامی نتواند از نتایج برجام استفاده کند و بهره مند شود. مرتبا تهدید می کنند.

الان هم انتخابات ریاست جمهوری امریکا چند ماه دیگر شروع خواهد شد و ۹ ماه دیگر این دولت عوض خواهد شد. دولتی که بعدا به وجود خواهد امد هیچ تضمینی وجود ندارد که همین تعهدات اندک را هم اجرایی کند. نامزدهای انتخاباتی امریکا الان در بدگویی به ایران مسابقه گذاشته‌اند.

وقتی می گوییم دشمن است امریکا، عده ای منزجر می شوند. این ها دشمنی است دیگر؛ فراموش نکنید که ما گفتیم ملت و دولت باید همدل و همزبان باشند. باید کار کنند همه و به دولت کمک کنند. اگر راهنمایی هم دارند، بگویند.۹۵/۱/۱

یا زهرا (س)
photo_2016-03-20_22-39-37.jpg یا زهرا (س)
يام نوروزی و دلسوزی برای جوانان ما و پهن کردن سفره هفت سین توسط دولت آمریکا، بچه گول زنی است.

یا زهرا (س)
یا زهرا (س)
ام نوروزی و دلسوزی برای جوانان ما و پهن کردن سفره هفت سین توسط دولت آمریکا، بچه گول زنی است.

بخشی از بيانات رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی

دشمن؛ مقصود دولت امریکاست که البته می گویند ما دشمن نیستیم؛ پیام نوروزی دادند به ما و برای جوانان دلسوزی کردند. یا در کاخ سفید سفره هفت سین پهن کردند که این ها بچه گول زنی است. از آن طرف تحریم ها را حفظ می کنند و وزارت خزانه داری امریکا با طرق خود جوری عمل می کند که شرکت های بزرگ و بانک های بزرگ جرات نکنند با جمهوری اسلامی معامله کنند که دشمنی محض است. تحریم و تهدید می کنند که دشمنی محض است. اما از طرف دیگر می گویند که برای جوانان ایرانی دنبال کار هستیم. این ها را کسی باور نمی کند.

این ها ملت ما را هنوز نشناخته اند. ملت ایران، ملتی فهیم و اگاهی است و دشمنان خود را می شناسد. بله ما، با مردم امریکا مشکل نداریم ما با هیچ احاد مردمی مشکل نداریم. ما با سیاستمداران کار داریم؛ دشمن آن ها هستند.۹۵/۱/۱

یا زهرا (س)
photo_2016-03-19_19-55-51.jpg یا زهرا (س)
فضای مجازی یک قدرت نرم فوق‌العاده است در عرصه‌های مختلف از جمله فرهنگ، سیاست، اقتصاد، سبک زندگی، ایمان، اعتقادات دینی و اخلاقیات.
رهبر انقلاب؛ ۹۴/۶/۱۶

وفا
وفا
رهبر انقلاب: وظیفه‌ی مجلس خبرگان «انقلابی ماندن، انقلابی فکر کردن و انقلابی عمل کردن» برای انتخاب رهبر آینده است/ لازم است در انتخاب رهبر آینده رودربایستی‌ها و مصلحت‌اندیشی‌ها کنار گذاشته شود/ اگر در این وظیفه کوتاهی شود، قطعاً در اساس کار کشور مشکل به‌وجود می‌آید

وفا
وفا
رهبر انقلاب با اشاره به سخنان برخی مسئولان مبنی بر تعامل با همه‌ی دنیا: باید با همه‌ی دنیا البته به‌جز آمریکا و رژیم صهیونیستی ارتباط داشته باشیم اما باید بدانیم که دنیا منحصرِ در غرب و اروپا نیست/ رفت و آمد با غربی‌ها تاکنون هیچ اثر مثبتی نداشته و باید در عمل مشخص شود وگرنه صرفاً تفاهم بر روی کاغذ فایده‌ای ندارد.

وفا
images-6.jpg وفا
مولای من

صفحات: 2 3 4 5 6

شبکه اجتماعی ساینا · قدرت گرفته توسط شِیرترانیکس طراحی توسط گروه طراحی وب ابتکارنو