مربی آینده.....به امید روزهای خوب....فتح نماد های جدید

مشخصات

موارد دیگر
mr.hani
264 پست
مرد

دنبال‌کنندگان

(31 کاربر)

بازدیدکننده

برچسب ‌های کاربردی

0ce1e99a20d240a5b6321d557ba8563e.jpg 1435492886960324_large.jpg 139208031057444711401653.jpg 1(70).jpg
mr.hani
mr.hani
رفتم داروخونه بقیه پولمو چسب زخم داد
منم با مشت زدم تو صورتش
تا دیگه واسه من از این پیش بینیا نکنه
همه که زخم ندارن یکی هم اعصاب نداره
الان دیگه میرم خرید بقیه پولمو قرص اعصاب میده

mr.hani
820_AbrarVarzeshi-1394-03-09.jpg mr.hani
ابرار ورزشی
94/3/9

mr.hani
820_navad-1394-03-09.jpg mr.hani
روزنامه نود
94/3/9

mr.hani
mr.hani
فکر کنم بلاگفا عمه نداره{-15-}{-15-}{-9-}{-139-}{-133-}

mr.hani
mr.hani
کاهش وزن بدون ورزش با کم کردن نور


صرفنظر از آنچه که در کودکی فکر می کردید، برخلاف انتظار معلوم شده که تاریکی، چندان هم ترسناک نیست. یک مطالعه ی جدید از دانشگاه کرنل می گوید این راز که باعث کمتر خوردن و احساس رضایت بیشتر از چیزی که می خورید می شود، به سادگی کم کردن نور است. محققان دریافته اند افرادی که یک وعده ی غذایی را در زیر نور گرم و ملایم خورده بودند، ۱۷۵ کالری کمتر از کسانی که در جاهای روشن غذا خورده بودند، کالری مصرف کردند.


شرکت کنندگان در این مطالعه که در زیر نورهای آرامش بخش و ملایم شام خوردند، ۱۸ درصد کمتر از غذاهای بشقابشان را مصرف کردند. همچنین نسبت به کسانی که در زیر چراغ های روشن غذا خوردند، غذا را لذت بخش تر توصیف کردند. محققان فکر می کنند دلیلش این است که شاید چراغ های فلورسنت که معمولا در رستوران های فست فود وجود دارند، یک نوع نیاز روانی برای غذا خوردن با عجله و خوردن بیشتر ایجاد می کنند. بنابراین در زمان شام یکی دو شمع روشن کنید. شاید کمتر تحریک شوید که تند تند غذا بخورید!

mr.hani
mr.hani
تنیس


درو جرستین، یکی از بازیکنان حرفه ای تنیس لس آنجلس می گوید: «بسیاری از مردم هنگام تنیس تنها روی بازی تمرکز می کنند، اما در سطحی که تنیس قرار است آمادگی بدنی شما را بالا ببرد چیزی که مهم است حرکت پاها، دست ها و تمرین دادن بدن است.» جرستین توصیه می کند در تمام طول ورزش قدم های کوتاه، سریع و پرشی داشته باشید. او می گوید: «توپ دومین چیزی است که باید به آن توجه کنید. شما پیش از آن باید بتوانید حرکات تان را کنترل کنید.»


به یاد داشته باشید:


برای بهتر شدن حرکات پاها، جرستین به شاگردانش توصیه می کند ابتدا بدون توپ بازی را شروع کنند و هنگام تماشای تنیس هم بیشتر به حرکت پای بازیکنان مورد علاقه خود توجه کنند. او می گوید: «نگاه کنید آنها چگونه خود را برای توپ آماده می کنند و چطور روی پا می مانند و حرکت می کنند. آنها با این روش می توانند به سرعت به هرجای زمین که می خواهند بروند.»

mr.hani
mr.hani
شنا


هنگام شروع شنا باید هردوپای تان را به دیوار فشار دهید و شنا را با یک فشار خوب شروع کنید. این شاید مانند یک تقلب به نظر برسد اما با فشار دادن سخت دیوار و ترک کردن آن شما حس بهتری برای ورزش کردن خواهید داشت. گرک ایزاکس، مدیر مدرسه بین المللی تناسب اندام در لس آنجلس می گوید: «این کار باعث می شود عضلات شکم، باسن، ران و پشت درگیر شوند. علاوه بر این سر خوردن روی آب به شما کمک می کند ریتم شنا را برای خود تنظیم کنید.» بهترین روش برای این نوع شروع این است که کف پای خود را روی دیوار بگذارید. بدن تان را بکشید و بازوها را کنار گوش ها نگه دارید. به محض اینکه احساس کردید بدن تان آماده حرکت است، کف پای خود را محکم به دیوار فشار دهید و به کمک انگشتان پا از آن کاملا جدا شوید. ایزاکس می گوید: «مطمئن شوید که بازوهای تان را مستقیم بالای سرتان نزدیک گوش ها نگه داشته اید. این کار باعث می شود بدن تان در مستقیم ترین شکل ممکن قرار بگیرد. با این روش شما از میان آب بهترین حرکت را می کنید و ورزش مفیدتری خواهید داشت.»

mr.hani
mr.hani
{-95-}{-95-}{-95-}{-95-}پایان انتخابات با کناره گیری علی بن حسین...سپ بلاتر رئیس فیفا شد!{-95-}{-95-}{-95-}{-95-}

دیدگاه
1394/03/8 - 21:52 در ورزشی ·

دیدگاه
mr.hani
mr.hani
تو مو میبینی و من پیچش مو....تو ابرو من اشارت های ابرو{-15-}{-15-}{-15-}

mr.hani
mr.hani
به گزارش "ورزش سه"، فیفا بالاترین مرجع و سازمان فوتبال در دنیا، از روز چهارشنبه به دلیل دستگیری چند عضو مهم اجرایی این ارگان، دستخوش بحرانی کم نظیر شده است. به دستگیر شدگان، اتهاماتی چون رشوه گیری و پولشویی نسبت داده شده است.

این بحران سبب شد تا بسیاری از بلاتر بخواهند که از نامزدی خود برای ریاست فیفا کناره گیری کرده و انتخابات را به تعویق بیندازد. بلاتر که سالهاست بر مسند ریاست فیفا نشسته، ضمن رد این درخواست، به عنوان شانس اول برنده شدن، در انتخابات حضور خواهد داشت و باید منتظر بمانیم و ببینیم که در نهایت از بین او و پرنس علی، کدام یک در نهایت برنده انتخابات خواهند شد.

برخی گمانه زنی ها از پایین آمدن شانس برنده شدن بلاتر بخاطر اتفاقات اخیر حکایت دارند. با ما بصورت لحظه به لحظه با آخرین تحولات صورت گرفته در انتخابات همراه باشید.

21:30: شمارش آرا به پایان رسید؛ 133 رای برای بلاتر و 73 رای برای علی بن حسین؛ به این ترتیب رای گیری به دور دوم کشیده شد...سه رای باطل شد و 206 رای شمرده شد.

mr.hani
mr.hani
محققان ایرانی بر این باورند که 132495749 ایرانی مبتلا به تنبلی هستند، چون حتی این شماره رو کامل نمی خونن! خخخخخخ بعله

mr.hani
mr.hani
با هم بودن نه یک لطف است نه منت

با هم بودن نعمت است

من برای شاد بودن به تو نیاز ندارم

و تو برای شاد زیستن به من

پس اگر در این با هم بودن در پی نفعی

راهت را بکش و برو

اینجا جای معامله نیست

mr.hani
mr.hani
آقای مجری به آقوی همساده: فهمیدی بنزین شد لیتری 100 تومن؟
آقوی همساده: ها آقو...ما با خودمون شرط کردیم دیگه از این که بدبخت تر نمی شیم...اما آقایون لطف می کن ما رو سورپرایز می کنن..

mr.hani
mr.hani
جملات قضار فامیل دور
- ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﺍﻟﮑﯽ ﺧﻨﺪﯾﺪﻡ ﮐﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﻢ ﮐﺴﯽ ﺟﺪﯾﻢ ﻧﻤﯿﮕﯿﺮﻩ
.
- ﺁﻗﺎﯼ ﻣﺠﺮﯼ ﻣﺎ ﺑﯽ ﺗﺮﺑﯿﺖ ﻧﯿﺴﺘﯿﻢ ، ﺗﺮﺑﯿﺖ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﻣﻨﺘﻬﺎ ﺻﻼﺡ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﯿﻢ ﺍﺯﺵ
ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﯿﻢ
.
- ﺑﻌﻀﯿﺎ ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﻗﺸﻨﮓ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﯿﮕﻨﺪ ﺁﺩﻡ ﺣﯿﻔﺶ ﻣﯿﺎﺩ ﺑﺎﻭﺭ ﻧﮑﻨﻪ
.
- ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﻣﺸﮑﻮﮐﻲ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻬﻢ ﺧﻮﺵ ﻣﻲ ﮔﺬﺭﻩ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﻴﻤﻴﺮﻡ
.
- ﯾﻪ ﻋﺪﻩ ﺁﺩﻡ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﻣﯿﻔﻬﻤﻦ ﮐﻪ ﻧﻔﻬﻤﻦ ﺍﻣﺎ ﻧﻤﯽ ﻓﻬﻤﻦ ﮐﻪ ﻣﯿﻔﻬﻤﯿﻢ ﻧﻔﻬﻤﻦ
.
- ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻨﯿﺪ ﺑﻌﻀﯽ ﻭﻗﺘﺎ « ﺑﺎﺷﻪ ﻣﺮﺳﯽ » ﯾﻌﻨﯽ ﺧﻔﻪ ﺷﻮ

mr.hani
mr.hani
سلامتــــــیه فـــــهم و شــــعور اون بچــــــه ای کــــ

وقتـــــــی بارون مــــــیومد

سرشو بالا کرد و گفت : خــــــــُدایا دنــــــیایـــــیه ک خـــــودت ساختـــــی

گــــــریه چـــِرا ؟؟؟ . .

صفحات: 3 4 5 6 7

شبکه اجتماعی ساینا · قدرت گرفته توسط شِیرترانیکس طراحی توسط گروه طراحی وب ابتکارنو