داستان اسباب بازی به دلیل تأثیرگذاری در تولید منظم سایر استودیوهای بزرگ فیلم های انیمیشن رایانه ای بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به عنوان پردرآمدترین فیلم اکران شده در سال 1995 ، نشان داد که فیلم های انیمیشن رایانه ای می توانند پردرآمد باشند. با پیش بینی این موفقیت ، استیو جابز قمار کرد و روزهای زیادی را در پیکسار پس از اکران فیلم صرف کرد. در یک IPO بسیار موفق نتیجه داد ، که ارزش شرکت را 1.5 میلیارد دلار (1.1 میلیارد پوند) اعلام کرد. https://b2n.ir/595273

مشخصات

موارد دیگر
doll
1 پست

دنبال‌کنندگان

برچسب ‌های شخصی

بازدیدکننده

doll
doll
فصل اول کارتون سریالی پاپاترول در سال 2013 به نمایش در آمد. در کارتون سگهای نگهبان پسر بچه ای به نام رایدر، سگ های جستجو و نجات را هدایت می کند و برای محافظت از جامعه ماجراجویی خلیج در ماموریت ها با هم کار می کنند. توله سگهای نگهبان چیس ، مارشال ، روبل ، زوما ، راکی و اسکای در خانه هایی زندگی می کنند که برای ماموریت های خود به وسایل نقلیه تبدیل می شوند. در نسخه جدید سریال سگهای نگهبان رایدر و بقیه خدمه به شهر ماجراجویی فراخوانده می شوند تا به شهردار هومدینگر در اداره شهر کمک کنند.
بهترین جایی که برای خرید اسباب بازی سگهای نگهبان و پاپاترول ارزان می شناسید، کجاست؟ ما برای این که کار شما را راحت کنیم، تنها پیشنهادمان به شما سایت دالیدل است. فروشگاه اینترنتی دالیدل ارائه دهنده انواع عروسک اکشن فیگور و اسباب بازی شخصیت کارتونی است که قیمت های بسیار مناسب و ارزانی دارد. برای بازدید سایت دالیدل کافی است که دالیدل را در گوگل جستجو کنید.
[لینک] [لینک]