مشخصات

موارد دیگر
باغبان
27 پست

دنبال‌کنندگان

(13 کاربر)

بازدیدکننده

download (1).jpg download.jpg 2017_6_4_11_36_5.jpg images.jpg
باغبان
باغبان
سلام برهمه دوستان
دیدن بروبچها چه برسراین داعشیا اوردن واقعا خداقوت داشتن{-21-}{-45-}

باغبان
باغبان
درفضای نظامی خشک ،{-70-}به ظاهر نظم وجود دارد {-84-}اما نظم پایدار نیست وافراد به اجبار منظم هستند. نظم خوب است اما با لباس انعطاف.امااغلب انعطاف به فراموشی سپرده شده است.واقهاکه...{-183-}{-183-}{-183-}{-183-}{-183-}

باغبان
باغبان
امیدوارم نمرات قابل قبولی نسیبتان شود{-22-}{-22-}{-22-}{-29-}{-29-}{-29-}{-29-}

باغبان
باغبان
درجستجوگرتنها می توان اطلاعات کمی وکیفی را جستجو کرد.اما مروگر اطلاعاتی که هرفرد بارگزاری کرده نمایش داده می شود.

باغبان
باغبان
مرورگر: یک بانک اطلاعاتی است که با آن می توانیم اطلاعات در زمینه های مختلف را جهت استفاه دیگرانم برگزاری یویا از اطلاعات دیگران بهره برداری نمود.

باغبان
باغبان
غصه نخورین یک باردیگه میایم دوره

باغبان
باغبان
سلام استاد حالا
20نمیدین19 رو بدین.

باغبان
باغبان
اي آدم! آن‌چه بين من و توست: از تو دعا و از من اجابت.(الخصال)

بنده‌ام با چيزي بهتر از واجبات به من نزديك نمي‌شود. و با نافله(كارهاي مستحبي) به من نزديك مي‌شود تا اينكه دوستش بدارم. آن‌گاه كه دوستش بدارم، من گوش او خواهم شد كه با آن مي‌شنود و ديده‌ي او كه با آن مي‌بيند و زبان او كه با آن سخن مي‌گويد و دست او كه قدرت‌نمايي مي‌كند. اگر دعايم كند اجابتش مي‌كنم و اگر از من بخواهد به او مي‌دهم.(كافی

باغبان
باغبان
پيامبر خدا صلى الله عليه و آله :
أكثِرْ مِن الطَّهورِ يَزِدِ اللّه ُ في عُمرِكَ ، و إنِ استَطَعتَ أن تَكونَ بِاللَّيلِ و النَّهارِ على طَهارَةٍ فافعَلْ ؛ فإنَّكَ تَكونُ إذا مُتَّ علَى الطَّهارَةِ شَهيدا .
فراوان وضو بگير تا خداوند عمر تو را زياد گرداند. اگر توانستى شب و روز با طهارت باشى اين كار را بكن ؛ زيرا اگر در حال طهارت بميرى، شهيد خواهى بود.

باغبان
باغبان
خطرات اینستا گرام برای جوانان
وب سایت فایندز - نتایج یک نظر سنجی در بریتانیا نشان می‌دهد که اینستاگرام در مقایسه با دیگر شبکه‌های اجتماعی بدترین تاثیر را بر سلامت روانی جوانان دارد.

در این نظرسنجی که انجمن سلطنتی بهداشت عمومی بریتانیا انجام داده، ۱۴۷۹ کاربر شبکه‌های اجتماعی در سنین ۱۴ تا ۲۴ سال شرکت کردند و از آنها خواسته شد بگویند که شبکه‌های اجتماعی چه تاثیری بر اضطراب، افسردگی، تنهایی، آزار و تمسخر و تصویر بدن دارد.

نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که اینستاگرام بدترین تاثیر را بر سلامت روانی جوانان داشته است. این شبکه اجتماعی که امکان همرسانی عکس و ویدیو را می‌دهد، بر تصویری که کاربران از بدن خود دارند، تاثیر منفی می‌گذارد. ۹۰ در صد از شرکت‌کنندگان زن در این نظر سنجی گفته‌اند که از بدن خود راضی نیستند.

اینستاگرام اثر مخربی بر خواب کاربران جوان نیز دارد. بعلاوه، این کاربران اینستاگرام، همواره ترس دارند از رخدادها بی‌خبر بمانند، باید مدام در تماس باشند تا مبادا اتفاقی بدون حضور و آگاهی آنها رخ می‌دهد.

دیدگاه
1396/03/15 - 12:40 ·

دیدگاه
باغبان
download (1).jpg باغبان
جواب این معما چیست؟

باغبان
download.jpg باغبان
این معما را حل کنید:

باغبان
2017_6_4_11_36_5.jpg باغبان
جامی که لیاقت دستان بوفون را نداشت

ورزش > فوتبال جهان - یونتووس بازهم قهرمان اروپا نشد.

عرفان حاج بابایی؛ به نظر می آمد لحظه موعود فرا رسیده است. شاید دیگر نوبت قهرمانی یونتووس بود. آن ها با بوفون افسانه ای از 2003 در نوبت هستند. از فینال اولدترافورد. از ضربات تلخ پنالتی که کاپ قهرمانی را تقدیم میلانی ها کرد.

یووه به سری بی سقوط کرد. بازگشت. جنگید و دوباره شد آقای فوتبال ایتالیا. در تمام این سال ها لیدر و الهام بخش تیم کسی نبود جز جان لوییجی بوفون. دلپیرو، ندود، ترزگه،داویدز و خیلی های دیگر یک به یک از قطار بانوی پیر پیاده شدند اما شماره یک و بازوبند کاپیتانی اش از سنگر توری یوونتوس تکان نخوردند.

قهرمان بلامنازع سری آ بار دیگر خود را در فینال دید. این بار سال 2015 در برلین و با ستارگان بی بدیلی نظیر توز، پیرلو، پوگبا و ویدال. این بار اما سفید و مشکی پوشان فوتبال ایتالیا تاب مقاومت در برابر MSN را نداشتند. بارسای آماده لوییز انریکه بوفون و هم تیمی هایش را از سر راه برداشت تا بازهم دست اسطوره به جام نرسد.

2017 شاید آخرین بخت بود. آخرین شانس. یوونتوس با انسجام و قدرتی کم سابقه در لیگ

باغبان
باغبان
با حضرت عزرائیل رفیق شو
مرگ را که بپذیری، همه ی غم و غصه ها می رود و بی اثر می شود. وقتی با حضرت عزرائیل رفیق شوی، غصه هایت کم می شود. آمادگی موت خوب است، نه زود مردن. بعد از این آمادگی، عمر دنیا بسیار پرارزش خواهد بود. ذکر موت، دنیا را در نظر کوچک می کند و آخرت را بزرگ. حضرت امیر علیه السلام فرمود: یک ساعت دنیا را به همه ی آخرت نمی دهم. آمادگی باید داشت، نه عجله برای مردن.
مرحوم دولابی

باغبان
باغبان
ان شاا... دوستان 25پرواز هست آماده باشین.

صفحات: 1 2

شبکه اجتماعی ساینا · قدرت گرفته توسط شِیرترانیکس طراحی توسط گروه طراحی وب ابتکارنو